O firmie

Działając nieprzerwanie od 1994 roku jako rodzinna firma, zajmujemy się produkcją, dystrybucją i eksportem polskich mebli.
Znajdą Państwo u nas meble korpusowe z płyt meblowych, drewna i forniru a także meble tapicerowane.
Oferujemy meble domowe (do salonu, sypialni, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego i młodzieżowego, ogrodu), biurowe (pracownicze, gabinetowe, konferencyjne) oraz kontraktowe (HoReCa).
Stawiamy na:
jakość oferowanych produktów, konkurencyjne ceny oraz pełne zadowolenie klienta,
kompleksowość (od projektu zamówienia po realizację i dostawę ),
otwartość w relacji z partnerami.
Wnikliwie słuchamy naszych klientów co, w połączeniu z doświadczeniem, pozwala urzeczywistnić najbardziej nietypowe projekty.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w eksporcie posiadamy głęboką wiedzę na temat rynku meblarskiego w Polsce i nie tylko. Współpracujemy z większością wiodących polskich producentów. Jesteśmy w stanie spersonalizować ofertę pod indywidualny projekt i podany budżet. Realizujemy zarówno zamówienia seryjne, jak i pojedyncze zlecenia. Posiadamy własną bazę magazynową z możliwością kompletacji towarów z różnych fabryk. Optymalizujemy logistykę transportu wraz z przygotowaniem wszelkich niezbędnych dokumentów. Dostarczamy produkty do ponad 30 krajów na świecie drogą lądową, powietrzną lub morską oraz koleją.

Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę w 7 językach: polskim, angielskim, rosyjskim, ukraińskim, włoskim, francuskim i rumuńskim.

Kochamy pracę z ludźmi i jesteśmy otwarci na wszelkie nowe doświadczenia.

Nasze wartości to: Pasja. Partnerstwo. Lojalność.

Prezes Zarządu
Bogusław Buczek

slider1