O firmie

Od przeszło 20 lat, jako firma BIM, sprzedajemy polskie meble, bo jesteśmy z nich dumni! Nasi zagraniczni klienci podkreślają ich jakość, niebanalny design, konkurencyjne ceny, niepowtarzalny charakter i dbałość o najdrobniejszy detal. Dzięki nam polskie meble użytkują pacjenci kliniki ortopedyczną w Austrii, klienci hotelu w Bukareszcie, uczniowie gimnazjum i szkoły muzycznej w Bośni i Hercegowinie, pensjonariusze domów opieki społecznej w Turkmenistanie, pracownicy biurowców w Libii czy też mieszkańcy apartamentowców w Czechach.

Jesteśmy obecni na rynkach europejskich, w Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz Afryce. Dziś w naszej ofercie znajdują się meble takich firm jak: BLACK RED WHITE, FORTE, SZYNAKA, MEBIN, VOX, TARANKO, IMS GROUP, PAGED, CAYA DESIGN, DĄB GDYNIA KLER i wielu innych. Partnerzy znajdują u nas meble pokojowe, biurowe, kuchenne, sypialniane, wypoczynkowe oraz nietypowe – spersonifikowane kolekcje dopasowujące się do indywidualnych upodobań i budżetu końcowego klienta.

Pracujemy rzetelnie i z pasją! Angażujemy się w każdy, nawet najbardziej wymagający projekt eksportowy po to, żeby efekt końcowy przewyższał oczekiwania naszych Partnerów. Dla nas najważniejsza jest zasada: …KTO CHCE -SZUKA SPOSOBU !, KTO NIE CHCE – SZUKA POWODU!.

Prezes Zarządu
Bogusław Buczek

slider1